WEMADEFORYOUART
Inspiration Seeker

kargo ücretleri

merhaba ,

etsy'de çok yeniyim. kargo işini bir türlü çözemedim. ürünlerimin ortalaması 15$. turpex e vb sitelere bakıyorum 20 dolar kargo ücreti istiyorlar. 15 dolarlık ürünün 20 dolarlık kargosunu müşteriye nasıl anlatayım siz nasıl hallediyorsunuz ? ürünüm çok küçük ve 350GR civarlarında. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Translate to English There was a problem fetching the translation.
1 Like
4 Replies
leatheranatolia
Inspiration Seeker

Re: kargo ücretleri

Merhaba, 

Ben de TURPEX ile gönderiyorum. ETSY Türkiye - Mikro İhracat Facebook grubuna üye olduğumdan bu yana birçok bilgi öğrendim. Tavsiyem sizin de gruba üye olmanız. Orada Kargo firmaları ile ilgili önceki paylaşımlara bakarsanız ya da bu soruyu gruptan sorarsanız tatmin edici cevaplar bulabilirsiniz. Hayırlı kazançlar.

2 Likes
Reply
Loading...

Merhaba

Ben PTS ile yolluyorum Turpex denemedim sadece postane ulastırma garantısı vermıyoruz dedi ve ben hemen vazgectim PTS ise 1 kiloya kadar 7-8 euro alıyor İsterseniz internetten bulun, ozellikle ETSY satıcısıyım derseniz de özel fiyatlar verebiliyorlar 

1 Like
Reply
Loading...

Merhabalarben shipentegra kullanıyorum hem fiyatları uygun hemde güvenle ulaşıyor, tavsiye ederim üye olun çok yardımcı oluyorlar.

4 Likes
Reply
Loading...
UsaLeatherWallet
Inspiration Seeker

Tüm kargo şirketlerini denedim. ShipEntegra ile yılda çok ciddi adetler çıkış yapıyoruz. Yaklaşık 1 yıldır sorunsuz bir sistemin içindeyiz. Entegrasyonu ile mağazalarımın daha çok satış yapmasını sağlıyor. 

0 Likes
Reply
Loading...
Reply
You must log in to join this conversation.
Remember that posts are subject to Etsy's Community Policy.